KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Giclée 17132013
nr 1713 2013
Vladimir Kamendy
(1955-2014), Sverige
Giclée, "Ibiza Evening". Signerad, numrerad 39/50. Bildmått: 60x90 cm, oramat löst blad
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 juli 2025
kl 20:17:04
14/7 19:35:28
Vladimir Kamendy
Läs mer om Vladimir Kamendy